مقالات

هزینه سرویس بنز چقدر است؟

هزینه های بنز

به طور خلاصه هزینه های سرویس بنز از ۸۰۰,۰۰۰ تومان شروع میشود. شرکت مرسدس بنز یکی از غول های خودروسازی به شمار می رود و همچنین خدمات مربوط به بیمه را نیز انجام می دهد. این شرکت از قدیمی ترین های این صنعت محسوب میشود. امروزه با زیاد شدن این خودرو ها هزینه سرویس های بنز نیز بیشتر شده است. عارفیان تعمیرگاه بنز تخصصی دارد و همه ی مدل های جدید و قدیمی را تعمیر میکند.

این شرکت کار خود را در سال های ۱۸۹۰ اغز کرد اما در آن سال ها اسم این شرکت دایملر موتورن گیزلشافت بود که تولید موتور های بنزینی را به عهده داشت و در سال های ۱۹۲۳ تبدیل به شرکت مرسدس بنز شد.

امروزه ماشین های برند بنز تبدیل شده اند به لوکس ترین و حرفه ای ترین ماشین های که بسیار پر بازدید هستند. یکی از دلایلی که باعث شده است امروزه ماشین مرسدس بنز تبدیل به بهترین ماشین های لوکس شود طراحی بی نظیر این خودرو است. اما قصد ما در این مطلب این نیست که دلیل خرید مرسدس بنز را بررسی کنیم بلکه به دنبال این هستیم که انواع هزینه های سرویس و خود سرویس که شما باید برای مرسدس بنز خود خرج کنید را مورد بررسی قرار دهیم.

قیمت سرویس بنز چقدر است؟

مرسدس بنز از آن دسته از شرکت هایی است که خود رو های باکیفیت تولید میکند و اگر آن را با برند های دیگر مقایسه کنیم متوجه میشویم که این خودروها دارای مشکلات کمتری هستند و نیاز نیست دائم در تعمیرگاه باشید.

هزینه سرویس بنز چقدر است؟

اما با این وجود این خودروها نیز هر از گاهی به سرویس نیاز دارند و لازم است که قطعات انها تعویض یا تعمیر شوند و همچنین تمامی اتومبیل ها به تعویض روغن نیاز دارند تا موتور آنها دچار مشکل نشود.

این خودرو های بنابر این که تحت برند بنز ساخته می شوند. قیمت های سرسام آوری در ایران دارند سیاست های غلطی که ایران در مقابل خودروهای داخلی دارد مانند هزینه های گمرک، سود بالای واردکنندگان و کاهش ارزش پول ملی باعث افزاش این قیمت شده است. با توجه به افزایش قیمت این خودروها و ممنوعیت واردات قطعات آنها به مراتب یافتن آنها کار بسیار دشوار و پرهزینه ای در تعمیرگاه بنز است.

به همین دلیل هزینه های نگهداری این نوع از خودرو ها در ماه مانند خرید چند خودروی داخلی به شما ر می رود. اگر از این خود روها استفاده میکنید و یا قصد خرید خودروی مرسدس بنز را دارید بهتر است که نگاهی به این هزینه سرویس های بنز بیندازید.

هزینه سرویس های بنز به صورت دوره ای

خود روهای بنز همانند سایر خود رو هایی که وجود دارند به تعمیر و سرویس نیاز خواهد داشت. بعضی از تعمیر گاه ها هستند که خدمات این خود رو ها را انجام می دهند و برای اینکار می توانید به انها مراجعه کنید.

به طور کلی برای ارزان ترین خودروهای بنز هزینه سرویس های بنز به صورت دوره ای چیزی بین ۸,۰۰۰,۰۰۰ تا ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان باید در نظر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


4 + = ده